ISARI ADVENTURE 

FOTOGRAFIA, Wyprawy, PRZYGODA

Gruzja: Trekkingi Rajdy konne Wycieczki

Tuszetia – Chewsuretia 

Trasa naszego trekkingu będzie wiodła dawnym historycznym szlakiem przez gruziński Wschodni Kaukaz gruziński od przepięknej, dzikiej Tuszetii, w której zachowało się wiele autentycznych tradycji, przez Chewsuretię, znaną z twierdz i wojowniczych górali do Chewi, gdzie dotrzemy do większej cywilizacji, ale również ze spektakularnymi widokami na 5-tysięczny Kazbek i całą dolinę.

Zobacz więcej ›

Swanetia – trekking

Nasza trasa zacznie się u podnóża majestatycznej Ushby, skąd wyruszymy jedną z najpiekniejszych tras widokowych w regionie przez polodowcowe jeziorka na przedmieścia Mestii, a stamtąd obejdziemy dolinę by dalej dostać się do Ushguli, nad którym góruje Szchara – Najwyższy szczyt Gruzji 5192 m n.p.m.

Zobacz więcej ›

Rajdy konne

Gruzja konno 10 dni 

Gruzja to kraj z historią sięgającą kilku tysięcy lat, położony na geograficznej i kulturowej granicy między Europą i Azją. Przepiękne górskie krajobrazy, przywiązanie do tradycji, nadzwyczajna gościnność mieszkańców, wspaniała kuchnia i długa historia winiarstwa, to tylko niektóre powody, dla jakich warto odwiedzić ten kraj. Odkrywać go z perspektywy grzbietu wierzchowca to prawdziwie wyjątkowe przeżycie.

Zobacz więcej ›

Wycieczki

Swanetia – Aktywnie – 4 dni

Pierwszego dnia udamy się od razu do Swanetii, gdzie zostawimy rzeczy w rodzinnym pensjonacie w jednej z dolin pod Uszbą i wyjdziemy się rozruszać na spacer pod wodospad. Kolejny dzień zaczniemy wcześnie rano dość długą i trasą przez Guli Pass i jeziora Koruldi, ale widoki wynagrodzą cały wysiłek.

Zobacz więcej ›

Swanetia + Megrelia – 4 dni

Pierwszego dnia odwiedzamy po drodze gospodę na wsi, gdzie gospodyni pokaże Wam jak przygotować najlepszą lokalną gebżalię, zachwyci smakami pikantnych megrelskich potraw dolewając domowego wina. Zahaczając o niegdyś najwyższą tamę na Enguri, dotrzemy późnym popołudniem do Mestii, gdzie odpoczniemy w rodzinnym pensjonacie. Kolejny dzień to zwiedzanie swańskich wież i starych domów, spacer do lodowca punkt widokowy na całą Swanetię oraz pięknie wyróżniającą się Uszbą.

Zobacz więcej ›

Swanetia – Hot Spots

Wszystkie noclegi są w rodzinnych pensjonatach, gdzie również skosztujecie domowej regionalnej kuchni i gościnności naszych swańskich przyjaciół. Korzystamy tylko ze sprawdzonych przez lata pensjonatów, gdzie będziecie mieć pokoje 2-osobowe z łazienkami.

Zobacz więcej ›

Tuszetia – 4 dni

Jeśli planujesz wyjazd do Gruzji i marzysz o Tuszetii, ale nie wiesz jak zorganizować transport, albo znaleźć kogoś do dzielenia kosztu… Albo wynajmujesz terenówkę, nawet w najlepszej wypożyczalni, ale nie masz doświadczenia, boisz się, lub po prostu chcesz się zrelaksować, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą.

Zobacz więcej ›

Warsztaty fotograficzne

Gruzja – Warsztaty fotografii podróżniczej

Po odebraniu wszystkich i małej kawie po drodze, ruszamy do Zugdidi, gdzie będziemy mogli skrzystać z kantorów. Stamtąd po kilku minutach dojedziemy do wioski etnograficznej Sisa Tura, gdzie gospodyni Marika zaprezentuje nam specjały kuchni megrelskiej, a także będziemy mieć pierwszą okazję do zdjęć – fotografia kulinarna przy świetle zastanym.

Zobacz więcej ›

Wybierz swoją przygodę

OBSERWUJ NASZE PRZYGODY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

#ISARI_ADVENTURE

Ponadto znajdziesz u nas

MAsz pytania?

Skontaktuj się z nami

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy wskazówek czy zaplanujemy wspólną przygodę!

Znajdziesz nas:

Wyślij nam wiadomość

ISARI ADVENTURE

FOTOGRAFIA, WYPRAWY, PRZYGODA

Odkryj Gruzję Turcję

+(995) 599 80 24 83
isari.adventure@gmail.com